wineo Bodenbelag Türrahmen Profil Fußleiste

Profile aluminiowe

Profile aluminiowe i drewnopodobne

Profile aluminiowe do klejenia i wkręcania

Profile aluminiowe

Mosty szczelinowe

Niezależnie od tego, czy chodzi o wykładziny podłogowe o różnej wysokości, przy przejściu do drzwi przesuwnych, czy na krawędzi schodów, trudno jest uniknąć szczelin przy układaniu podłóg.

Oni nigdy nie są dobrzy! Tutaj łatwo jest zbierać brud, a jeśli krawędzie wykładziny podłogowej są odsłonięte, i tak szybko mogą wystąpić uszkodzenia. Wygląda to nieatrakcyjnie i niekorzystnie wpływa na bezpieczeństwo, ponieważ luki są potencjalnym zagrożeniem podczas podróży. Aby stworzyć czyste przejścia, profesjonalista sięga po profil.

Profile aluminiowe z gamy akcesoriów wineo są stabilne, trwałe i niezwykle lekkie. Dostępne w kolorze srebrnym, mosiądzu i stali nierdzewnej, wtapiają się we wszystkie światy kolorów podłogi. Pierwszym wyborem profili dla majsterkowiczów są warianty samoprzylepne, które umożliwiają czysty i szybki montaż w zaledwie kilka minut. Profesjonaliści używają profili do dokręcenia śrub.

 

#Wskazówka

»Szczególnie w przypadku remontów istniejące pokrycia podłogowe często przekraczają maksymalną wysokość techniczną standardowych profili. W tym przypadku profesjonalista dopasowuje profil do wymaganej wysokości zabudowy za pomocą tzw. bloku elewacyjnego.«

André, specjalista w dziedzinie listew przypodłogowych i profili

 

Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!