Biopodłoga PURLINE | wineo 1500 fusion XL

Zawsze pasujący odcień szarości – wineo 1500 fusion XL oferuje 16 nowych dekorów. Jasne lub ciemne odcienie, słoneczne ciepło lub stylowy chłód – dostosowana do potrzeb architektów i projektantów seria wineo 1500 fusion XL. Stanowi eleganckie tło dla aranżacji wnętrza i niemal automatycznie integruje się z koncepcją kolorystyczną.

Nowoczesne podłogi muszą wiele umieć i jeszcze więcej oferować. Obecnie w obiektach użyteczności publicznej i pomieszczaniach mieszkalnych  coraz bardziej cenione jest dobre wzornictwo, wygodny sposób montażu i przytulna atmosfera. wineo 1500 fusion XL spełnia wszystkie te wymagania i dodatkowo oferuje coś wyjątkowego: prawdziwą ekologiczność. Seria wineo 1500 fusion XL to wysokiej jakości podłoga poliuretanowa z najlepszych tworzyw. Podstawę stanowi tutaj ecuran, wyjątkowo trwały kompozyt składający się głównie z surowców odnawialnych oraz naturalnych wypełniaczy, jak olej rzepakowy i rycynowy oraz kreda. W ten sposób seria wineo 1500 fusion XL łączy w sobie trwałość z wyjątkową wytrzymałością. Na dodatek jest to produkt Made in Germany.

Dzięki naszej gwarancji dopasowania nawet najbardziej wymagające wnętrza zyskają odpowiednią podłogę. Gwarantujemy. Atrakcyjnym dodatkiem są dwa graficzne dekory Flower i Oriente, kolorystycznie korespondujące z dekorami matrycy fusion. Każda seria kolorystyczna posiada jasny i ciemny wariant dekoru, który idealnie nadaje się do tworzenia kombinacji ze wszystkimi dekorami z kolekcji fusion.

Podłoga wineo 1500 fusion XL jest dostępna w formie paneli do klejenia – są one na stałe połączone z podłożem i nie przemieszczają się. Dzięki grubości 2,5 mm wariant ten nadaje się doskonale do renowacji i remontów. Układanie także jest bardzo proste: wystarczy równomiernie rozprowadzić klej na podłożu, precyzyjnie ułożyć panele i przyjrzeć się, czy wszystko pasuje — gotowe.

  • System dekorów z gwarancją dopasowania
  • 16 nowych stylowych dekorów
  • Wyjątkowo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu
  • Neutralna zapachowo i bezpieczna dla zdrowia 
  • Bez zawartości chloru, rozpuszczalników i plastyfikatorów
  • Cicha, miękka, ciepła w dotyku, a przy tym przyjazna dla stawów 
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 1500 fusion XL
Bright.Four
wineo 1500 fusion XL
Bright.One
wineo 1500 fusion XL
Bright.Three
wineo 1500 fusion XL
Bright.Two
wineo 1500 fusion XL
Cool.Four
wineo 1500 fusion XL
Cool.One
wineo 1500 fusion XL
Cool.Three
wineo 1500 fusion XL
Cool.Two
1 2 Od 2
1 2 Od 2