Arbeitsbereich Bodenbelag Betonoptik Fussboden PURLINE Bioboden

Biopodłoga PURLINE wineo 1500 fusion XL

Zawsze pasujący odcień szarości – wineo 1500 fusion XL oferuje 16 nowych dekorów. Jasne lub ciemne odcienie, słoneczne ciepło lub stylowy chłód – dostosowana do potrzeb architektów i projektantów seria wineo 1500 fusion XL. Stanowi eleganckie tło dla aranżacji wnętrza i niemal automatycznie integruje się z koncepcją kolorystyczną.

Nowoczesne podłogi muszą wiele umieć i jeszcze więcej oferować. Obecnie w obiektach użyteczności publicznej i pomieszczaniach mieszkalnych  coraz bardziej cenione jest dobre wzornictwo, wygodny sposób montażu i przytulna atmosfera. wineo 1500 fusion XL spełnia wszystkie te wymagania i dodatkowo oferuje coś wyjątkowego: prawdziwą ekologiczność. Seria wineo 1500 fusion XL to wysokiej jakości podłoga poliuretanowa z najlepszych tworzyw. Podstawę stanowi tutaj ecuran, wyjątkowo trwały kompozyt składający się głównie z surowców odnawialnych oraz naturalnych wypełniaczy, jak olej rzepakowy i rycynowy oraz kreda. W ten sposób seria wineo 1500 fusion XL łączy w sobie trwałość z wyjątkową wytrzymałością. Na dodatek jest to produkt Made in Germany.

Dzięki naszej gwarancji dopasowania nawet najbardziej wymagające wnętrza zyskają odpowiednią podłogę. Gwarantujemy. Atrakcyjnym dodatkiem są dwa graficzne dekory Flower i Oriente, kolorystycznie korespondujące z dekorami matrycy fusion. Każda seria kolorystyczna posiada jasny i ciemny wariant dekoru, który idealnie nadaje się do tworzenia kombinacji ze wszystkimi dekorami z kolekcji fusion.

Podłoga wineo 1500 fusion XL jest dostępna w formie paneli do klejenia – są one na stałe połączone z podłożem i nie przemieszczają się. Dzięki grubości 2,5 mm wariant ten nadaje się doskonale do renowacji i remontów. Układanie także jest bardzo proste: wystarczy równomiernie rozprowadzić klej na podłożu, precyzyjnie ułożyć panele i przyjrzeć się, czy wszystko pasuje — gotowe.

  • System dekorów z gwarancją dopasowania
  • 16 nowych stylowych dekorów
  • Wyjątkowo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu
  • Neutralna zapachowo i bezpieczna dla zdrowia 
  • Bez zawartości chloru, rozpuszczalników i plastyfikatorów
  • Cicha, miękka, ciepła w dotyku, a przy tym przyjazna dla stawów 

Zapałka gwarantująca herbatę z wineo 1500 fusion obiecuje odpowiedni odcień szarości dla każdego stylu wyposażenia, dla różnych materiałów i kolorów oraz dla różnych stylów wystroju wnętrz - od czystego industrialu po elegancki klasyk.

Biopodloga PURLINE wineo 1500 fusion: ścisłe jury nagrody było pod wrażeniem koncepcji i ograniczenia do koloru szarego jako uniwersalnego odcienia koloru do adaptacyjnych lub uzupełniających prezentacji w pomieszczeniach.

Naturalna, bogata w wzornictwo i mocna: Biopodloga PURLINE to wysokiej jakości, trwale elastyczna i delikatna w dotyku podłoga poliuretanowa na bazie ekuranu, trwałego, wysokowydajnego materiału kompozytowego firmy Windmöller. 16 odcieni szarości doskonale pasuje do każdej koncepcji wnętrza.

Trennlinie

Specjalnie dostosowany do potrzeb architektów i projektantów, wineo 1500 fusion zawsze oferuje odpowiedni odcień szarości do wnętrza. Niezależnie od tego, czy są to jasne czy ciemne tony, ciepłe lato czy przyjemnie chłodne - 16 różnych wariantów jest dyskretnych i pasuje do istniejącej koncepcji kolorystycznej Twojego pokoju. wineo 1500 fusion jest dostępny w formie rolki (fusion ∞) i deski (fusion XL). A dzięki naszej gwarancji dopasowania można nawet znaleźć odpowiednią podłogę dla szczególnie wymagających elementów wyposażenia. Gwarantowane.

Matryca syntezy jądrowej

cool.one

pure.one

warm.one

bright.one

cool.two

pure.two

warm.two

bright.two

cool.three

pure.three

warm.three

bright.three

cool.four

pure.four

warm.four

bright.four

Skorzystaj z naszego serwisu próbek i zamówić wineo 1500 fusion próbki!

Wybierz projekt teraz
Trennlinie
Alle Designs der wineo 1500 fusion 16 Wyniki
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 1500 fusion XL
Pure.Four
wineo 1500 fusion XL
Pure.One
wineo 1500 fusion XL
Pure.Three
wineo 1500 fusion XL
Pure.Two
wineo 1500 fusion XL
Warm.Four
wineo 1500 fusion XL
Warm.One
wineo 1500 fusion XL
Warm.Three
wineo 1500 fusion XL
Warm.Two
1 2 Od 2
1 2 Od 2