Biopodłoga PURLINE | wineo 1500 wood L

Klasyczna, elegancka czy też wyczuwalna struktura drewna  -  wineo 1500 wood L zawsze sprawia znakomite wrażenie i zachwyca różnymi odcieniami od ciepłej po chłodną stylistykę. To po prostu wszechstronne rozwiązanie.

Nowoczesne podłogi muszą wiele umieć i jeszcze więcej oferować. Przede wszystkim w pomieszczeniach prywatnych coraz bardziej cenione jest dobre wzornictwo, wygodny sposób montażu i przytulna atmosfera. wineo 1500 wood L spełnia wszystkie te wymagania i dodatkowo oferuje coś wyjątkowego prawdziwą ekologiczność. Seria wineo 1500 wood L to wysokiej jakości podłoga poliuretanowa z najlepszych tworzyw. Podstawę stanowi tutaj ecuran, wyjątkowo trwały kompozyt składający się głównie z surowców odnawialnych oraz naturalnych wypełniaczy, jak olej rzepakowy i rycynowy oraz kreda. W ten sposób seria wineo 1500 wood L łączy w sobie trwałość z wyjątkową wytrzymałością. Na dodatek jest to produkt Made in Germany.

wineo 1500 L zachwyca 16 wzorami w szlachetnej optyce drewna. Jasne i ożywiające wnętrze, ciepłe lub chłodne – wzory wineo 1500 wood L zawsze sprawiają znakomite wrażenie i nadają charakter każdemu wnętrzu.

Seria wineo 1500 wood L do klejenia jest trwale połączona z podłożem  i nie przemieszcza się. Dzięki grubości 2,5 mm wariant ten doskonale nadaje się do prac remontowych i renowacyjnych. Jego układanie jest bardzo proste: należy rozprowadzić równomiernie klej na podłożu, precyzyjnie położyć panele i przyjrzeć się, czy wszystko pasuje — gotowe.

  • 16 stylowych dekorów
  • Przyklejana do podłoża
  • Wyjątkowo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu 
  • Neutralna zapachowo i bezpieczna dla zdrowia 
  • Bez zawartości chloru, rozpuszczalników i plastyfikatorów
  • Cicha, miękka, ciepła w dotyku, a przy tym przyjazna dla stawów
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 1500 wood L
Canyon Oak Honey
wineo 1500 wood L
Canyon Oak Sand
wineo 1500 wood L
Classic Oak Autumn
wineo 1500 wood L
Classic Oak Spring
wineo 1500 wood L
Classic Oak Summer
wineo 1500 wood L
Classic Oak Winter
wineo 1500 wood L
Golden Pine Mixed
wineo 1500 wood L
Noble Elm
1 2 Od 2
1 2 Od 2