Biopodłoga PURLINE | wineo 1500 wood XL

Atrakcyjne dekory, powierzchnie o autentycznym wyglądzie i spektakularny efekt – dzięki wineo 1500 wood XL pomieszczenia zyskują przestrzeń, na jaką zasługują. A fuga V4 sprawia, że seria wineo 1500 wood XL zawsze zachwyca.

Nowoczesne podłogi muszą wiele umieć i jeszcze więcej oferować. Obecnie coraz bardziej cenione jest dobre wzornictwo, wygodny sposób montażu i przytulna atmosfera. wineo 1500 wood XL spełnia wszystkie te wymagania i dodatkowo oferuje coś wyjątkowego: prawdziwą ekologiczność. Seria wineo 1500 wood XL to wysokiej jakości podłoga poliuretanowa z najlepszych tworzyw. Podstawę stanowi tutaj ecuran, wyjątkowo trwały kompozyt składający się głównie z surowców odnawialnych oraz naturalnych wypełniaczy, jak olej rzepakowy i rycynowy oraz kreda. W ten sposób seria wineo 1500 wood XL łączy w sobie trwałość z wyjątkową wytrzymałością. Na dodatek jest to produkt Made in Germany.

16 dekorów w ramach kolekcji wineo 1500 wood XL nada każdemu pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Dzięki wyjątkowo dużemu formatowi XL pomieszczenie wydaje się większe, a fuga V4 sprawia, że wybrane dekory wyglądają bardzo autentycznie. Wineo 1500 wood XL oferuje pełną paletę odcieni, od jasnych po ciemne, a wyczuwalne, klasyczne czy wyjątkowo szlachetne struktury pozwalają na stworzenie indywidualnych akcentów.

Seria wineo 1500 wood XL do klejenia jest trwale połączona z podłożem  i nie przemieszcza się. Dzięki grubości 2,5 mm wariant ten doskonale nadaje się do prac remontowych i renowacyjnych. Jego układanie jest bardzo proste: należy rozprowadzić równomiernie klej na podłożu, precyzyjnie położyć panele i przyjrzeć się, czy wszystko pasuje — gotowe.

  • 16 zróżnicowanych dekorów drewna
  • Przyklejana do podłoża
  • Wyjątkowo wytrzymała i łatwa czyszczeniu
  • Neutralna zapachowo i bezpieczna dla zdrowia 
  • Bez zawartości chloru, rozpuszczalników i plastyfikatorów
  • Cicha, miękka, ciepła w dotyku, a przy tym przyjazna dla stawów
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 1500 wood XL
Crafted Oak
wineo 1500 wood XL
Crystal Pine
wineo 1500 wood XL
Fashion Oak Cream
wineo 1500 wood XL
Fashion Oak Grey
wineo 1500 wood XL
Fashion Oak Natural
wineo 1500 wood XL
Native Ash
wineo 1500 wood XL
Queen's Oak Amber
wineo 1500 wood XL
Queen's Oak Pearl
1 2 Od 2
1 2 Od 2