wineo PURLINE Bioboden Holzoptik Küche Frau Obst Gemüse Tulpen

Biopodłoga PURLINE wineo 1000

Natura dla domu

Stres i pośpiech towarzyszą nam na co dzień. Dlatego tak ważne jest miejsce, w którym możemy naładować nasze akumulatory. W naszym mieszkaniu możemy czuć się niczym nieskrępowani i robić wszystkie te rzeczy, które mają na nas dobry wpływ. Kiedy mamy duże wymagania od życia możemy także wymagać więcej od naszego mieszkania. To dotyczy zarówno wnętrza jak i podłogi, które powinny być trwałe, wytrzymałe i zachwycające. Oczywiście: powinny również wyrażać nas samych. Wymagające cele mieszkaniowe mogą być doskonale zrealizowane dzięki wyjątkowej ekologicznej podłodze wineo PURLINE. Podłogi PURLINE są wykonane z naturalnych komponentów. Dzięki temu są przyjazne dla środowiska i świetnie wyglądają. Do ich wykonania stosujemy zawsze najlepsze materiały! Po raz pierwszy podłogi PURLINE są dostępne również dla pomieszczeń mieszkalnych w klasie użyteczności 32. Dzięki nowej kolekcji wineo 1000 wyjątkowe cechy podłóg PURLINE są teraz na wyciągnięcie ręki. Odcienie dębu, sosny, betonu albo marmuru – pośród 20 dekorów drewna i 8 dekorów kamienia każdy znajdzie coś dla siebie.

wineo PURLINE Bioboden Verlegung Renovierung Wohnung Familie

Teraz wineo 1000 dostępne również w bez klejowej wersji montażu na click. Idealnej do zastosowania przy pracach renowacyjnych.

Do klejenia i na click

Wytrzymała ekologiczna podłoga z kolekcji wineo 1000 obok wariantu do klejenia dostępna jest również w bezklejowym systemie montażu na click. Dzięki temu oferuje maksymalną elastyczność dla każdego wnętrza.

  • Szybki montaż dzięki systemowi Connect
  • Nie wymaga wstępnego przygotowania podłoża
  • Montaż bez uciążliwych odgłosów i brudnych rąk
  • Podłoga od razu gotowa do montażu i łatwa w demontażu

Na to mogą Państwo liczyć

Doskonała jakość oznacza dziś więcej niż doskonały produkt. Dlatego oferujemy naszym klientom najwyższy poziom przejrzystości, a co za tym idzie również dodatkowe bezpieczeństwo.

  • Produkt w całości „Made in Germany“
  • liczne kontrole jakości od chwili zmieszania komponentów, aż po wykonanie gotowych paneli.
  • Identyfikację dokładnego czasu produkcji poprzez odpowiedni nadruk na spodzie każdego nadruku
  • Przy produkcji wineo 1000 wykorzystuje się technologię poliuretanową: wierzchnia warstwa panelu zapewnia doskonałe właściwości pod względem trwałości, pielęgnacji i bezpieczeństwa.

 

wineo 1000 28 Wyniki
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 1000 wood
Arctic Oak
wineo 1000 wood
Ascona Pine Nature
wineo 1000 wood XXL
Calistoga Cream
wineo 1000 wood XXL
Calistoga Grey
wineo 1000 wood XXL
Calistoga Nature
wineo 1000 wood XXL
Canyon Oak
wineo 1000 wood
Carmel Pine
wineo 1000 wood XXL
Dacota Oak
1 2 Od 4