Panele laminowane rock'n'go, kolekcja WINEO 2018

Rock’n’Go – kolekcja wineo 2018 Bez kompromisów.

Rock'n'Go, Panele laminowane z serii wineo 2018 Panele laminowane 2018

Przejdź do kolekcji Rock'n'Go i poznaj szczegółowe informacje o kolekcji oraz dane techniczne. Sprawdź też dostępne akcesoria jak, zaczepy montażowe, listwy podłogowe, czy profile dylatacyjne.

wineo, markowe panele podłogowe

Przejdź do kolekcji wineo Rock,n,Go ...

Panele podłogowe. Producent niemieckich paneli podłogowych wineo, firma Windmöller prezentuje modne i trwałe panele podłogowe
TECHNOLOGIA, KTÓRA ZACHWYCA
Nowoczesne panele laminowane 2018

WYSOKIEJ JAKOŚCI WYPOSAŻENIE

Podłoga laminowana z systemem – Rock’n’Go składa się z naszej najlepszej podłogi laminowanej i innowacyjnej maty Sound-Stop, która umożliwia bezpośredni montaż na wcześniej przygotowanym podłożu. A ponieważ mata Sound-Stop jest już zintegrowana z podłogą, nie ma potrzeby stosowania żadnych dodatkowych folii i mat podkładowych. To nie tylko świetnie brzmi, ale także znacznie przyspiesza pracę.

WYJĄTKOWA STYLISTYKA SCENICZNA
Panele w rytmie rock'a

ATRAKCYJNA RÓŻNORODNOŚĆ DEKORÓW

Rock’n’Go zachwyca autentycznymi dekorami drewna, podwyższoną odpornością na zarysowania i nawet po latach wygląda tak samo dobrze jak w dniu premiery. Rustykalna lub z wyczuwalną strukturą matową, czy też  z nową strukturą płyty OSB –
panele o wymiarach 1288x195x9 mm zawsze robią wrażenie, a fuga V4 sprawia, że podłoga nabiera rockowego charakteru i wygląda jak z prawdziwego drewna.

KOMPLEKSOWE DORADZTWO
Najlepsze podłogi laminowane 2018

SILNA EKIPA

100% Made in Germany, do 90% certyfikowanych materiałów zgodnych z ideą ekorozwoju oraz 25 lat gwarancji – Rock’n’Go to jedna z najlepszych podłóg laminowanych dotychczas oferowanych przez wineo.

Twoje zalety

WYJĄTKOWE TECHNOLOGIE

PANELE PODŁOGOWE WINEO Panele laminowane | Panele winylowe

Panele podłogowe wineo, to uniwersalny materiał wykończeniowy podłogi. Nowoczesne panele laminowane i panele winylowe we wszystkich klasach ścieralności i użyteczności oraz różne technologie montażu paneli podłogowych pozwalają stworzyć wytrzymałą i elegancką podłogę do każdego rodzaju pomieszczeń i stylu wnętrza.

Przejdź do artykułu ...

Panele podłogowe. Producent niemieckich paneli podłogowych wineo, firma Windmöller prezentuje modne i trwałe panele podłogowe