Einsatzbereiche Laminatboden

Podłoga laminowana

Zakres zastosowania

POMIESZCZENIA MIESZKALNE

Podłogi laminowane wineo to idealne rozwiązanie zwłaszcza do mieszkań przeznaczonych pod wynajem. Układanie podłogi odbywa się szybko i czysto. Chroni ona podłoże i w okamgnieniu zapewnia przytulną atmosferę w pomieszczeniu. Na podłodze nie pozostają żadne ślady po przesuwaniu mebli, np. w sytuacji, gdy zmienia się najemca.  W razie przeprowadzki można po prostu zdemontować swoją ulubioną podłogę i zabrać ją ze sobą.

POMIESZCZENIA WILGOTNE

Także w kuchni lub łazience nie trzeba rezygnować z przyjemnej w wyglądzie drewnianej podłogi. Podłogi laminowane wineo mają zabezpieczoną przed pęcznieniem płytę nośną z zaimpregnowanymi krawędziami . Do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności  zalecamy nasze podłogi wineo 500 lub wineo 550 z płytą nośną Aqua-Protect®.

POMIESZCZENIA W OBIEKTACH GASTRONOMICZNYCH

Duża liczba klientów to życzenie każdej osoby działającej w branży gastronomicznej. Wiążą się z tym jednak wysokie wymagania w stosunku do zastosowanej w lokalu podłogi.  Nie stanowi to jednak problemu  w przypadku podłóg laminowanych wineo, ponieważ w strefach natężonej komunikacji nie ulegają zużyciu. Dzięki temu podłoga przez długi czas wygląda jak nowa.

ZASTOSOWANIE W POMIESZCZENIACH HANDLOWYCH

W sklepach, czyli w obiektach, które wystawione są na intensywne użytkowanie przez dużą liczbę przebywających w nich osób, idealnie sprawdzą się wysoce wytrzymałe podłogi laminowane wineo.  A gdy nadchodzi czas na zmianę wystroju w pomieszczeniu, podłogę można szybko wymienić.

Zastosowanie podłóg na stoiskach targowych

W przypadku zastosowania podłóg w halach wystawowych podczas targów należy liczyć się z tym, że podłoże nie zawsze jest idealne. Przy tym podłogę należy szybko ułożyć, a następnie znowu zdemontować. Dzięki swoim  właściwościom związanym z wytrzymałością i odpornością podłoga laminowana wineo  bez trudu spełnia te wymogi.

PANELE PODŁOGOWE WINEO Panele laminowane | Panele winylowe

Panele podłogowe wineo, to uniwersalny materiał wykończeniowy podłogi. Nowoczesne panele laminowane i panele winylowe we wszystkich klasach ścieralności i użyteczności oraz różne technologie montażu paneli podłogowych pozwalają stworzyć wytrzymałą i elegancką podłogę do każdego rodzaju pomieszczeń i stylu wnętrza.

Przejdź do artykułu ...

Panele podłogowe. Producent niemieckich paneli podłogowych wineo, firma Windmöller prezentuje modne i trwałe panele podłogowe