wineo 800 Designboden Verlegekombination hell Frau mit Stuhl

wineo 800

Zainspirowani światowymi trendami prezentujemy nową kolekcję podłóg wineo 800 z atrakcyjnymi dekorami w optyce drewna i kamienia oraz unikalnymi panelami o wzorze płytek w różnych formatach. Kolekcję uzupełniają dodatkowo dekoracyjne elementy craft takie jak mozaiki czy smukłe deski.

Panele winylowe wineo 800

Zawsze stylowe

Gdzie możemy szukać inspiracji? Jakie trendy są w chwili obecnej aktualne? Nasi projektanci odwiedzili największe miasta i zapoznali się z najnowszymi aktualnymi trendami, aby stworzyć niezwykłe kolekcje, które są zawsze w najwyższym stylu.

Niezależnie od tego, czy inspirują nas klasyczne motywy natury czy jednak chłodne nowoczesne elewacje z betonu architektonicznego – podłogi winylowe wineo nadają każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale także w obiektach komercyjnych, nowe panele winylowe wineo 800 zachwycają wzornictwem i funkcjonalnością.

Stylowo wykonane

Opracowana razem ze znawcami trendów, kolekcja podłóg winylowych wineo 800 przekonuje nowymi inspiracjami. W ofercie znajdują się 42 innowacyjne dekory do montażu na klej i na click w 8 różnych formatach. Wineo 800 z warstwą użytkową 0,55 mm to klasa premium w grupie podłóg winylowych, dlatego doskonale nadaje się do obiektów komercyjnych jak również wymagających pomieszczeń mieszkalnych.

Przykładowe wzory układania paneli

wineo Designboden Verlegekombinationen Muster Vierecke Schwarz Weiß
wineo Designboden Verlegekombinationen Muster Vintage integriert

Zobacz inne wzory ukladania paneli

Zobacz kombinacje instalacji
wineo 800 42 Wyniki
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 800 stone XL
Art Concrete
wineo 800 wood
Balearic Wild Oak
wineo 800 stone XL
Calm Concrete
wineo 800 wood XL
Clay Calm Oak
wineo 800 stone XL
Copper Slate
wineo 800 wood XL
Corn Rustic Oak
wineo 800 wood
Crete Vibrant Oak
1 2 Od 6