wineo Designboden Qualitätsversprechen Auszeichnung Zertifikate

Nasza obietnica jakości

NAJLEPSZA JAKOŚĆ OD 70 LAT

Znakomita jakość znaczy dla nas więcej niż doskonały produkt. Jako przedsiębiorstwo rodzinne trzeciej generacji dźwigamy dużą odpowiedzialność społeczną i ekologiczną. Dlatego też oferujemy Państwu zawsze maksymalną transparentność i jeszcze większe bezpieczeństwo.

  • liczne kontrole jakości od pierwszego wymieszania składników do ostatecznego wykończenia
  • identyfikacja dokładnego czasu produkcji poprzez nadruk na odwrotnej stronie  
  • doskonałe właściwości dotyczące trwałości, pielęgnacji i bezpieczeństwa   

CE-Prüfzeichen

wineo Designboden CE-Prüfkennzeichen Auszeichnung Zertifizierung

(Conformité Européenne) umieszczone na wyrobie jest deklaracją producenta, że nasz produkt spełnia wszystkie europejskie wymagania dotyczące zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska.

A+

A+ Zertifikat wineo Laminat Laminatboden

Podobnie jak Blauer Engel w Niemczech, znak A + na rynku francuskim oznacza, że nasze produkty są przyjazne dla środowiska, bezpieczne i łatwe w użyciu.

PEFC

PEFC Zertifikat wineo Laminat Laminatboden

Oznakowanie PEFC opiera się na rygorystycznych wytycznych dotyczących zrównoważonego gospodarowania naszymi lasami i gwarantuje, że dany produkt został wykonany z materiałów pochodzących z lasów certyfikowanych. Cały proces produkcji produktu – od surowców po gotowy produkt końcowy – posiada certyfikat i jest kontrolowany przez niezależne jednostki.

Der Blaue Engel

TÜV TFI Proficert wineo Laminatboden Lamina DE Zertifikat

Firma TFI (Textiles & Flooring Institute GmbH) i ośrodek TÜV Hessen oceniają produkty pod kątem jakości, ochrony zdrowia i ekologii. Z zasady certyfikację mogą uzyskać tylko te produkty, które są bezpieczne dla zdrowia.

wineo Designboden Phtalatfrei Auszeichnung Zertifizierung
wineo Designboden factory made coated Auszeichnung Zertifizierung