Nowoczesne panele winylowe w łazience

Zakres zastosowania

Tak różnorodna jak sama podłoga

Podłogi winylowe marki wineo do klejenia lub do bezklejowego montażu mają szerokie zastosowanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak również pomieszczeniach publicznych, czego potwierdzeniem są różnorodne klasy użyteczności od 23 do 42. Różne grubości produktu od 2 mm do 9 mm umożliwiają montaż podłogi winylowej niemal na każdym podłożu.

Podłoga winylowa do pomieszczeń mieszkalnych

wineo Bodenbelag Holzoptik Braun im großem Wohnzimmer

Podłoga winylowa wineo do bezklejowego montażu na click znakomicie się sprawdzi w prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych. Odporna, łatwa w pielęgnacji, przyjemna dla stóp, a dzięki technologii łączenia Connect szybka w montażu.

Podłoga winylowa do pomieszczeń wilgotnych

wineo Bodenbelag im Badezimmer mit Badewanne und Frau

Podłoga winylowa wineo ma łatwą do czyszczenia powierzchnię. Idealna do kuchni i łazienek (oprócz kabin łazienkowych). W przypadku pomieszczeń wilgotnych najlepiej sprawdzi się podłoga winylowa klejona.

Podłoga winylowa w hotelach i gastronomii

wineo Bodenbelag Steinoptik grau im Hotelrestaurant

Zaletą podłogi winylowej wineo jest łatwa pielęgnacja i czyszczenie oraz wyjątkowa trwałość. Ciągi komunikacyjne nie pozostawiają trwałych śladów na podłodze winylowej marki wineo. Podłoga zachowuje swój charakter i nawet po wielu latach wygląda jak nowa.

Podłoga winylowa do biur i pomieszczeń administracyjnych

wineo Bodenbelag Holzoptik Braun im Empfangsbereich

Podłoga winylowa wineo to idealne rozwiązanie do budynków biurowych i administracyjnych. Miękka powierzchnia chroni stawy i tłumi dźwięki kroków. Dodatkowa mata podłogowa zapewni optymalną akustykę pomieszczenia.

Panele winylowe do sklepu

wineo Bodenbelag Holzoptik braun Ladenbau

Dzięki specjalnemu wykończeniu powierzchni poliuretanem i różnym warstwom użytkowym podłoga winylowa wineo jest bardzo odporna wytrzymała na duże obciążenia w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach handlowych.