Panele podłogowe. Producent niemieckich paneli podłogowych wineo, firma Windmöller prezentuje modne i trwałe podłogi do kuchni, do łazienki, do salonu.

Panele podłogowe

Podłogi wineo do kuchni, do łazienki, do salonu, do ...

Panele podłogowe 2018, nowe kolekcje, nowe dekory

Modne i trwałe podłogi do wszystkich rodzajów pomieszczeń

Nowoczesne panele podłogowe do długotrwałej eksploatacji

Panele laminowane | Panele winylowe | Podkład pod panele

Producent paneli podłogowych prezentuje

nowe kolekcje 2018

W 2018 roku oferta paneli podłogowych wineo powiększyła się o nową kolekcję paneli laminowanych Rock’n’go i trzy kolekcje paneli winylowych wineo 400.

Kolekcja paneli laminowanych Rock’n’go to niebanalne dekory, wysoki poziom wyciszenia, technologia montażu Installready oraz inne nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że podłoga z paneli laminowanych Rock’n’go może być stosowana w pomieszczeniach mieszkalnych oraz w przestrzeniach publicznych.

Trzy nowe kolekcje paneli winylowych wineo 400 to bogactwo dekorów drewna i różnorodność formatów pozwalające tworzyć podłogi dostosowane do różnorodnych aranżacji wnętrz. Poza walorami estetycznymi panele wineo 400 posiadają sprawdzone technologie montażu na klej, w systemie bezklejowym connect oraz w wersji Multilayer.

 

O panelach podłogowych

Panele podłogowe wineo, to uniwersalny materiał wykończeniowy podłogi. Nowoczesne panele laminowane i panele winylowe we wszystkich klasach ścieralności i użyteczności oraz różne technologie montażu paneli podłogowych pozwalają stworzyć wytrzymałą i elegancką podłogę do każdego rodzaju pomieszczeń i stylu wnętrza.

 

Oferta paneli podłogowych

W naszej ofercie są panele podłogowe w dekorach drewna, kamienia, o jednolitych powierzchniach kolorystycznych oraz niebanalnych wzorach mozaiki. Panele dostępne są w różnych szerokościach i długościach.

Naprawa paneli podłogowych

Nawet najbardziej uważnym osobom może przytrafić się, że upuszczą coś na podłogę. Choć panele wineo cechuje duża odporność na zarysowania i uderzenia, to podczas upadku ciężkiego i twardego przedmiotu panele mogą ulec uszkodzeniu Mogą powstać zarysowania lub wgniecenia, których będziemy chcieli się pozbyć.

 
Jak naprawić panele podłogowe

Film "Jak naprawić panele podłogowe" przedstawia prawidłowy sposób usunięcia uszkodzenia mechanicznego na podłodze wineo. Tą metodą naprawiamy panele laminowane oraz winylowe.