Podłoga winylowa

Podłoga winylowa

Podłogi winylowe to, łatwy montaż i elastyczne rozwiązania

 

Trwała i modna podłoga winylowa

Obojętnie czy w mocno obciążonych pomieszczeniach publicznych czy w mieszkaniach: podłogi winylowe wineo® są wszechstronne do zastosowania i do tego wybitnie bezproblemowe. Przekonują zatem nie tylko swoją funkcjonalnością, lecz także naprawdę przyciągają swoim designem. Różnorodne struktury drewna i kamienia, od egzotycznych po szlachetne czy nowoczesne, sprawiają wrażenie prawdziwych i dbają o perfekcyjną różnorodność. Tak jak sobie tego Państwo życzą.

 

Podłoga winylowa marki wineo jest ...

… ekstremalnie odporna na ścieranie.

Podłogi są wszędzie z nami: pozwalają po sobie chodzić i biegać, a także świetnie spisują się podczas szaleństw. Najwyższe wymagania nie są problemem również dzięki strukturze powierzchni podłogi winylowej.

 

Podłoga winylowa w mieszkaniu musi być ...

… cicha, ciepła i miękka dla stóp.

Dzięki elastycznej powierzchni stawy znajdują się pod ochroną, równocześnie odgłos kroków jest cichszy, a stopy odczuwają przyjemne ciepło.

 

 Łatwa w montażu podłoga winylowa ...

… panele mogą być montowane na klej, jak również na click, tzw. suchy montaż.

Tam, gdzie tylko to jest konieczne, nasze panele winylowe można bez problemu przyklejać do podłoża. Jeszcze łatwiejszy jest montaż paneli winylowych z opatentowanym systemem łączenia Connect lub z technologią LocTec®.

Connect lub LocTec® - łączenie na click, alternatywa klejenia do podłoża: nasze podłogi winylowe układa się łatwo, montaż jest prosty i czysty. Prościej już się nie da.

 

 

Pomieszczenie w stylu skandynawskim, w którym zastosowano jasną podłogę winylową wineo 600 wood Polaris

PANELE WINYLOWE Panele winylowe | Panele LVT

Panele winylowe marki wineo są dostępne w różnych klasach użyteczności, dzięki czemu podłogę z paneli winylowych można idealnie dopasować do wymogów pomieszczenia.

Przejdź do artykułu PANELE WINYLOWE ...

Nowoczesne panele winylowe