Panele winylowe. Producent niemieckich paneli winylowych WINEO, firma Windmöller prezentuje modne i trwałe podłogi winylowe.

Panele winylowe

Panele winylowe wineo projektowane są tak, by można tworzyć z nich podłogi zachwycające elegancją i trwałością.

Panele imitujące drewno (wood) oraz Panele imitujące kamień (stone)

Podłogi winylowe do łazienki, do kuchni, do salonu

Nowoczesne panele winylowe

Panele winylowe są pełne stylu. Zawsze estetyczne, atrakcyjne i najwyższej jakości. Zaprojektowane w celu zwiększenia estetyki życia i pracy spełniają najwyższe wymagania i oferują maksymalny komfort na co dzień. Zawsze w najlepszej formie dla ludzi z pomysłami i stylem.

wineo, nowoczesne panele podłogowe dla ceniących najwyższą jakość.

Nowoczesne wzornictwo paneli winylowych wineo stworzone jest dla ludzi z charakterem, którzy cenią wysoką jakość i elegancję.


wineo 400, Panele podłogowe z serii wineo 2018 Panele winylowe 2018

Poznaj wineo 400, nowe kolekcje paneli winylowych w nowych dekorach drewna i kamienia, które otrzymały nowe, niestandardowe wymiary. Zaprojektuj i stwórz zachwycającą podłogę na lata.

 

wineo, markowe panele podłogowe

Przejdź do strony wineo 400 ...

Panele winylowe. Producent niemieckich paneli podłogowych wineo, firma Windmöller prezentuje modne i trwałe panele winylowe

Układanie paneli winylowych z systemem CONNECT

Montaż podłogi winylowej

Układanie paneli winylowych systemem bezklejowego montażu CONNECT jest bardzo łatwe. Montaż podłogi polega na ułożeniu maty silentCOMFORT. Na macie układamy panele według zaplanowanego wcześniej kierunku. W razie potrzeby, na bieżąco docinamy poszczególne panele do odpowiedniego wymiaru.   Aby przybliżyć Państwu proces prawidłowego układania paneli podłogowych wineo z systemem bezklejowego montażu CONNECT przygotowaliśmy profesjonalny film instruktażowy.

Podłogi winylowe do różnych pomieszczeń

Panele winylowe są dostępne w różnych klasach użyteczności, dzięki czemu podłogę z paneli winylowych można idealnie dopasować do wymogów pomieszczenia. Podłogi wykonane z paneli wineo o warstwie użytkowej 0,3 mm przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych. Natomiast podłogi z paneli winylowych posiadających warstwą użytkową 0,55 mm i 0,7 mm nadają się do pomieszczeń użyteczności publicznej, np. galerii handlowych, obiektów hotelowych czy w halach lotniskowych.