Designboden Einsatzbereiche

Zakres zastosowania

Podłoga winylowa do pomieszczeń mieszkalnych

Podłoga winylowa wineo do bezklejowego montażu na click znakomicie się sprawdzi w prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych. Odporna, łatwa w pielęgnacji, przyjemna dla stóp, a dzięki technologii łączenia Connect szybka w montażu.

Podłoga winylowa do pomieszczeń wilgotnych

Podłoga winylowa wineo ma łatwą do czyszczenia powierzchnię. Idealna do kuchni i łazienek (oprócz kabin łazienkowych). W przypadku pomieszczeń wilgotnych najlepiej sprawdzi się podłoga winylowa klejona.

Podłoga winylowa w hotelach i gastronomii

Zaletą podłogi winylowej wineo jest łatwa pielęgnacja i czyszczenie oraz wyjątkowa trwałość. Ciągi komunikacyjne nie pozostawiają trwałych śladów na podłodze winylowej marki wineo. Podłoga zachowuje swój charakter i nawet po wielu latach wygląda jak nowa.

Podłoga winylowa do biur i pomieszczeń administracyjnych

Podłoga winylowa wineo to idealne rozwiązanie do budynków biurowych i administracyjnych. Miękka powierzchnia chroni stawy i tłumi dźwięki kroków. Dodatkowa mata podłogowa zapewni optymalną akustykę pomieszczenia.

Podłoga winylowa w pomieszczeniach handlowych

Dzięki specjalnemu wykończeniu powierzchni poliuretanem i różnym warstwom użytkowym podłoga winylowa wineo jest bardzo odporna wytrzymała na duże obciążenia w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach handlowych.

PANELE PODŁOGOWE WINEO Panele laminowane | Panele winylowe

Panele podłogowe wineo, to uniwersalny materiał wykończeniowy podłogi. Nowoczesne panele laminowane i panele winylowe we wszystkich klasach ścieralności i użyteczności oraz różne technologie montażu paneli podłogowych pozwalają stworzyć wytrzymałą i elegancką podłogę do każdego rodzaju pomieszczeń i stylu wnętrza.

Przejdź do artykułu ...

Panele podłogowe. Producent niemieckich paneli podłogowych wineo, firma Windmöller prezentuje modne i trwałe panele podłogowe