Panele podłogowe

Panele podłogowe

Podłoga WINEO do kuchni, do salonu, do łazienki, do ...

Modne i trwałe panele do wszystkich rodzajów pomieszczeń

Panele laminowane | Panele winylowe | Podkład pod panele

 

O panelach podłogowych WINEO

Panele podłogowe, to uniwersalny materiał wykończeniowy podłogi. Doskonałe właściwości użytkowe, duża trwałość, łatwy montaż, rozbudowana paleta kolorów, oraz wiele wyszukanych struktur sprawiają, że panele WINEO stały się uniwersalnym i coraz częściej stosowanym pokryciem podłogi w pomieszczeniach prywatnych i publicznych.

 

Oferta paneli podłogowych

W ofercie WINEO są panele o różnej klasie użyteczności oraz różnych technologiach montażu, pozwalające stworzyć wytrzymałą i elegancką podłogę do każdego rodzaju pomieszczeń i stylu urządzenia wnętrza.

Naprawa paneli podłogowych

Nawet najbardziej uważnym osobom może przytrafić się, że upuszczą coś na podłogę. Choć panele WINEO cechuje duża odporność na zarysowania i uderzenia, to podczas upadku ciężkiego i twardego przedmiotu panele mogą ulec uszkodzeniu Mogą powstać zarysowania lub wgniecenia, których będziemy chcieli się pozbyć.

 
Jak naprawić panele podłogowe

Film "Jak naprawić panele podłogowe" przedstawia prawidłowy sposób usunięcia uszkodzenia mechanicznego na podłodze WINEO. Tą metodą naprawiamy panele laminowane oraz winylowe.

Jesienna promocja WINEO