Panele podłogowe

Panele podłogowe

Podłoga WINEO do kuchni, do salonu, do łazienki, do ...

Modne i trwałe panele do wszystkich rodzajów pomieszczeń

Panele laminowane | Panele winylowe | Podkład pod panele

 

O panelach podłogowych

Panele podłogowe WINEO, to uniwersalny materiał wykończeniowy podłogi. Nowoczesne panele laminowane i panele winylowe we wszystkich klasach ścieralności i użyteczności oraz różne technologie montażu paneli podłogowych pozwalają stworzyć wytrzymałą i elegancką podłogę do każdego rodzaju pomieszczeń i stylu wnętrza.

 

Oferta paneli podłogowych

W naszej ofercie są panele podłogowe w dekorach drewna, kamienia, o jednolitych powierzchniach kolorystycznych oraz niebanalnych wzorach mozaiki. Panele dostępne są w różnych szerokościach i długościach.

Naprawa paneli podłogowych

Nawet najbardziej uważnym osobom może przytrafić się, że upuszczą coś na podłogę. Choć panele WINEO cechuje duża odporność na zarysowania i uderzenia, to podczas upadku ciężkiego i twardego przedmiotu panele mogą ulec uszkodzeniu Mogą powstać zarysowania lub wgniecenia, których będziemy chcieli się pozbyć.

 
Jak naprawić panele podłogowe

Film "Jak naprawić panele podłogowe" przedstawia prawidłowy sposób usunięcia uszkodzenia mechanicznego na podłodze WINEO. Tą metodą naprawiamy panele laminowane oraz winylowe.