wineo Designboden Badezimmer Holzoptik Verlegemuster

Gdzie stosować panele winylowe

Nieograniczone zastosowanie paneli winylowych

Podłogi winylowe marki wineo® do klejenia lub do bezklejowego montażu mają szerokie zastosowanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak również pomieszczeniach publicznych, czego potwierdzeniem są różnorodne klasy użyteczności od 23 do 42. Różne grubości produktu od 2 mm do 9 mm umożliwiają montaż podłogi winylowej niemal na każdym podłożu.

Podłogi winylowe do mieszkań

wineo Bodenbelag Holzoptik Braun im großem Wohnzimmer

Podłoga winylowa wineo do bezklejowego montażu na click znakomicie się sprawdzi w prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych. Odporna, łatwa w pielęgnacji, przyjemna dla stóp, a dzięki technologii łączenia Connect szybka w montażu.

Podłogi winylowe do mieszkań

wineo Bodenbelag im Badezimmer mit Badewanne und Frau

Zaletą podłogi winylowej wineo jest łatwa pielęgnacja i czyszczenie oraz wyjątkowa trwałość. Ciągi komunikacyjne nie pozostawiają trwałych śladów na podłodze winylowej marki wineo. Podłoga zachowuje swój charakter i nawet po wielu latach wygląda jak nowa.

Podłogi winylowe do hoteli

wineo Bodenbelag Steinoptik grau im Hotelrestaurant

Podłoga winylowa wineo ma łatwą do czyszczenia powierzchnię. Idealna do kuchni i łazienek (oprócz kabin łazienkowych). W przypadku pomieszczeń wilgotnych najlepiej sprawdzi się podłoga winylowa klejona.

Podłoga winylowa do biur i pomieszczeń administracyjnych

wineo Bodenbelag Holzoptik Braun im Empfangsbereich

Podłoga winylowa wineo to idealne rozwiązanie do budynków biurowych i administracyjnych. Miękka powierzchnia chroni stawy i tłumi dźwięki kroków. Dodatkowa mata podłogowa zapewni optymalną akustykę pomieszczenia.

Panele winylowe do sklepu

wineo Bodenbelag Holzoptik braun Ladenbau

Dzięki specjalnemu wykończeniu powierzchni poliuretanem i różnym warstwom użytkowym podłoga winylowa wineo jest bardzo odporna wytrzymała na duże obciążenia w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach handlowych.