Biopodłoga PURLINE | wineo 1000 wood

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DO NOWOCZESNEGO ŻYCIA

Nowoczesna podłoga powinna być w stanie zaoferować wiele. Oprócz wyjątkowego wzornictwa, prawdziwego komfortu i dobrych właściwości układania, ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej jest jedna rzecz: prawdziwy zrównoważony rozwój. I właśnie dlatego podłoga wineo 1000 PURLINE Bioboden dla domu, jest celowo wykonana z naturalnych surowców. Całkowicie wolna od plastyfikatorów, rozpuszczalników i chloru. Mimo to podłoga PURLINE Bioboden jest naprawdę wytrzymała, trwała i łatwa w czyszczeniu. Prawdziwy wszechstronny produkt dla każdego domu. Podłoga wineo 1000 - Jakość + Zrównoważony rozwój „Made in Germany".

Od ciepłych przez wygodne aż do przytulnych, podłoga wineo 1000 z wyborem 20 stylowych dekorów drewnianych nie pozostawia nic do życzenia. Po prostu w sposób „nieskomplikowany” i „zrób to sam”, wineo 1000 na click jest właściwy. Dzięki technologii Fold-Down, montaż jest dziecinnie prosty - bez konieczności stosowania klejów i czasochłonnego przygotowania podłoża. A dzięki pływającemu montażowi, przy następnej przeprowadzce możesz łatwo zabrać ze sobą swoją ulubioną podłogę.

wineo 1000 wood w skrócie

  • 20 stylowych struktur w wyglądzie drewna w formacie deski
  • Dzięki montażowi na click (łączenie Fold-Down) bez użycia kleju
  • Bardzo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Nawet ciężkie meble i kółka od krzeseł nie robią wrażenia na biopodłodze PURLINE
  • Bezzapachowa i nieszkodliwa dla zdrowia, ponieważ nie zawiera chloru, rozpuszczalników ani plastyfikatorów
  • Delikatna dla stawów, ciepła dla stóp i dzięki miękkiej powierzchni odpowiednia dla przyjemnej akustyki pomieszczenia.
  • Nadaje się do pomieszczeń wilgotnych oraz na ogrzewania podłogowe, jest naprawdę nieskomplikowana
Dekory podłóg PURLINE wineo 1000 wood 20 Wyniki
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 1000 wood
Arctic Oak
wineo 1000 wood
Ascona Pine Nature
wineo 1000 wood
Calistoga Cream
wineo 1000 wood
Calistoga Grey
wineo 1000 wood
Calistoga Nature
wineo 1000 wood
Canyon Oak
wineo 1000 wood
Carmel Pine
wineo 1000 wood
Dacota Oak
1 2 3 Od 3
1 2 Od 3