wineo Floor Viewer See your favourit floor in your own room

Studio podłóg wineo

Zaprojektuj swoją podłogę i zobacz jej wizualizację nie wychodząc z domu!

Już teraz poznaj STUDIO PODŁÓG WINEO

Projektowanie podłogi

Często wybór odpowiedniego pokrycia podłogowego nie jest prosty. Oprócz decyzji, jakie pokrycie podłogowe mamy wybrać, czy  podłogę laminowaną, podłogę winylową czy też ekologiczną wykładzinę podłogową PURLINE, do wyboru mamy jeszcze wiele różnych wzorów w bogatej kolorystyce i formatach.

Najtrudniejszym pytaniem, jakie pojawia się przy wyborze podłogi jest jednak zawsze pytanie: jak wymarzona podłoga będzie wyglądała  w moim salonie, sypialni, kuchni, biurze lub sklepie?

Ten problem to już przeszłość, ponieważ dzięki nowemu programowi Studio podłóg wineo można w kilka minut zaprojektować podłogę wineo® oraz stworzyć wizualizację nowej podłogi w swoim domu, biurze, sklepie... .

Wystarczy dostęp do komputera.

Przegląd funkcji

  • Nie jest potrzebna osobna aplikacja
  • Można z niej skorzystać bezpośrednio w przeglądarce
  •  Działa we wszystkich mobilnych urządzeniach, jak smartfony i tablety
  • Wystarczy zrobić zdjęcie lub wybrać jedno zdjęcie z już posiadanych na komputerze
  • Wybrać produkt z asortymentu wineo
  • Porównać ze sobą bezpośrednio różne wzory
  • Kreatywne połączenia ułożenia sprawdzić bezpośrednio we własnym pokoju

Tylko kilka kliknięć i już masz wizualizację swojej wymarzonej podłogi

Uciążliwe projektowanie podłogi z licznymi wzorami to już przeszłość. Zaplanuj z każdego miejsca i na każdym urządzeniu mobilnym swój nowy dom lub remont. Wystarczy tylko zrobić zdjęcie aparatem w telefonie komórkowym lub wybrać już istniejące zdjęcie, pobrać i już można oglądać wynik swojego wyboru. Funkcja wyszukiwania produktu pomaga przy wyborze wymarzonej podłogi.  Tutaj wyjaśniamy krok po kroku pojedyncze funkcje aplikacji Studio podłóg wineo.

Krok 1

Przyciskiem MOJE POMIESZCZENIE wybrać zdjęcie z albumu lub zrobić zdjęcie aparatem w komórce i pobrać je. W kilka sekund program obliczy powierzchnię podłogi.

Wskazówka: podczas robienia zdjęcia należy pamiętać o tym, żeby nie robić go pod światło, a podłoga nie była prześwietlona. Im bardziej naturalnie pada światło, tym lepszy i bardziej realistyczny wynik końcowy.

Krok 2

Po kilku sekundach zdjęcie jest przygotowane w ten sposób, że znajdująca się na nim podłoga może zostać wirtualnie pokryta każdą podłogą wineo. Jeżeli wzór został wybrany wcześniej, to będzie pokazany bezpośrednio w pokoju.

Krok 3

W menu PRODUKTY przechodzimy do listy produktów i dalszych możliwości. Tutaj można obejrzeć wszystkie produkty i wybrać swoją wymarzoną podłogę. Odpowiedni wzór wybieramy klikając na różne filtry produktu lub też wyszukujemy konkretny wzór korzystając z pomocy zintegrowanej funkcji wyszukiwania.

Krok 4

Nie możesz zdecydować się na konkretny wzór? To nie problem. Przy pomocy funkcji PORÓWNANIE WZORÓW można porównać na tym samym zdjęciu dwa wzory obok siebie. W tym celu wystarczy wstawić wcześniej dwa lub więcej produktów do LISTY ŻYCZEŃ (symbol gwiazdki ze znakiem plus).

Wskazówka: na liście życzeń zapamiętane są wybrane produkty, do których można później wrócić.

Krok 5

Studio podłóg wineo umożliwia wizualizację różnych sposobów ułożenia paneli podłogowych wineo . W ten sposób można w zależności od wzoru i produktu obejrzeć kreatywne wzory w szachownicę oraz pracochłonne wzory w jodełkę. Wykorzystując wzory płytek z asortymentu wineo 800 tile można poza tym tworzyć cudowne połączenia kolorów. Kreatywność nie jest w żaden sposób ograniczona.

Porównać można również sposoby ułożenia podłóg o różnych wzorach.