wineo PURLINE Bioboden wineo 1500 fusion grau

Biopodłoga PURLINE wineo 1500 fusion XL

NAJLEPSZE DODATKI DLA WŁAŚCIWYCH WZORÓW

Stylowe w modnych odcieniach szarości-mix

Zawsze pasujące odcienie szarości do wyposażenia – wineo 1500 fusion XL przekonuje swoimi wzorami. Jasne albo ciemne odcienie, wakacyjnie ciepłe lub przyjemnie chłodne – szczególnie dopasowane na potrzeby dla architektów i projektantów. Nowoczesne podłogi powinny być w stanie zaoferować wiele. Przede wszystkim w miejscach publicznych czy to w domu - liczą się nietypowe wzory, dobre właściwości układania podłogi oraz prawdziwy komfort.

Długotrwałość made in Germany

wineo 1500 fusion XL spełnia te wymagania i oferuje jeszcze coś szczególnego: prawdziwą długotrwałość. Gdyż wineo 1500 fusion XL jest najwyższej jakości podłogą poliuretanową z najlepszych składników. Podstawę tworzy ecuran, wybitny materiał kompozytowy, w znacznej mierze z odnawialnego naturalnego surowca oraz wypełniacza, który składa się z oleju rzepakowego, oleju rycynowego oraz kredy. W ten sposób wineo 1500 fusion XL łączy zrównoważony rozwój z ekstremalną wytrzymałością. A to  wszystko Made in Germany.

Gwarancja dopasowania doskonałych kombinacji kolorystycznych

Dzięki naszej gwarancji dopasowania znajdziesz zawsze odcień podłogi pasującej kolorystycznie – także szczególnie dla trudnych elementów aranżacyjnych. Dodatkowy efekt dodają dekoracje graficzne kwiatów i ornamentów, które składają się kolorów Fusion-Matrix. Z każdej serii odcieni szarości powstanie w ten sposób jasny lub ciemny wariant, który można perfekcyjnie łączyć z każdym dekorem kolekcji Fusion.

Wineo 1500 fusion XL w formie panela oraz w wersji na klej

wineo 1500 fusion XL klejony do podłoża, dzięki czemu jest bardziej stabilny. Poprzez maksymalną wysokość panela 2,5 mm nadaje się idealnie do prac budowlanych i remontów. Montaż podłogi jest wyjątkowo prosty: Rozprowadź klej równomiernie na podłożu, a potem rozłóż prawidłowo panele, nadaj ostatni szlif – gotowe.

  • system projektowania z gwarancją dopasowania
  • 16 stylowych dekorów
  • dostępne w formacie panela oraz w rolce
  • ekstremalnie wytrzymała i długotrwała
  • nie zawiera chloru, rozpuszczalników ani plastyfikatorów
wineo 1500 Fusion Materialmix Collage Blau Farbe Bodenbelag

Gwarancja dopasowania wineo 1500 fusion gwarantuje pasujący odcień szarości dla każdego stylu wyposażenia, do różnych materiałów i kolorów oraz do różnorodnych stylów wystroju wnętrz – od czystego industrialu po elegancką klasykę.

red dot Award PURLINE Bioboden

Biopodloga PURLINE wineo 1500 fusion: ścisłe jury nagrody było pod wrażeniem koncepcji i ograniczenia do koloru szarego jako uniwersalnego odcienia koloru do adaptacyjnych lub uzupełniających prezentacji w pomieszczeniach.

Naturalna, bogata w wzornictwo i mocna: Biopodloga PURLINE to wysokiej jakości, trwale elastyczna i delikatna w dotyku podłoga poliuretanowa na bazie ekuranu, trwałego, wysokowydajnego materiału kompozytowego firmy Windmöller. 16 odcieni szarości doskonale pasuje do każdej koncepcji wnętrza.

Znajdź swoje idealne dopasowanie

Fusion - matrix

Specjalnie dostosowany do potrzeb architektów i projektantów, wineo 1500 fusion zawsze oferuje odpowiedni odcień szarości do wnętrza. Niezależnie od tego, czy są to jasne czy ciemne tony, ciepłe lato czy przyjemnie chłodne - 16 różnych wariantów jest dyskretnych i pasuje do istniejącej koncepcji kolorystycznej Twojego pokoju. wineo 1500 fusion jest dostępny w formie rolki (fusion ∞) i deski (fusion XL). A dzięki naszej gwarancji dopasowania można nawet znaleźć odpowiednią podłogę dla szczególnie wymagających elementów wyposażenia. Gwarantowane.

wineo PURLINE Bioboden Cool one

cool.one

wineo PURLINE Bioboden Pure.One

pure.one

wineo PURLINE Bioboden Warm.One

warm.one

wineo PURLINE Bioboden Bright.One

bright.one

wineo PURLINE Bioboden Cool Two

cool.two

wineo PURLINE Bioboden Pure.Two

pure.two

wineo PURLINE Bioboden Warm.Two

warm.two

wineo PURLINE Bioboden Bright.Two

bright.two

wineo PURLINE Bioboden Cool Three

cool.three

wineo PURLINE Bioboden Pure.Three

pure.three

wineo PURLINE Bioboden Warm.Three

warm.three

wineo PURLINE Bioboden Bright.Three

bright.three

wineo PURLINE Bioboden Cool.Four

cool.four

wineo PURLINE Bioboden Pure.Four

pure.four

wineo PURLINE Bioboden Warm.Four

warm.four

wineo PURLINE Bioboden Bright.Four

bright.four

Skorzystaj z naszego serwisu próbek i zamówić wineo 1500 fusion próbki!

Wybierz projekt teraz
Trennlinie
Dekory podłóg PURLINE wineo 1500 fusion XL 16 Wyniki
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 1500 fusion XL
Bright.Four
wineo 1500 fusion XL
Bright.One
wineo 1500 fusion XL
Bright.Three
wineo 1500 fusion XL
Bright.Two
wineo 1500 fusion XL
Cool.Four
wineo 1500 fusion XL
Cool.One
wineo 1500 fusion XL
Cool.Three
wineo 1500 fusion XL
Cool.Two
1 2 Od 2
1 2 Od 2