PURLINE Bioboden | wineo 1500 stone XL

NAJLEPSZE DODATKI DLA WIĘKSZEGO STYLU

Klasyczny marmur, nowoczesna miedź oraz przeróżne wzory industrialne – wineo 1500 stone XL dba o autentyczny wygląd w formacie 1000 x 500 mm.

Nowoczesne podłogi powinny być w stanie zaoferować wiele. Przede wszystkim w domu i w pomieszczeniach publicznych liczą się nietypowe wzory, dobre właściwości układania podłogi oraz prawdziwy komfort. wineo 1500 stone XL spełnia wszystkie te wymagania i oferuje jeszcze coś wyjątkowego: prawdziwą długotrwałość. Gdyż wineo 1500 stone XL jest najwyższej jakości podłogą poliuretanową z najlepszych składników. Podstawę tworzy ecuran, wybitny materiał kompozytowy, w znacznej mierze z odnawialnego naturalnego surowca oraz wypełniacza, który składa się z oleju rzepakowego, oleju rycynowego oraz kredy. W ten sposób wineo 1500 stone XL łączy zrównoważony rozwój z ekstremalną wytrzymałością. A to wszystko Made in Germany.

Nowoczesne delikatne struktury albo naturalna kamienna struktura – osiem dekorów wineo 1500 stone XL, z których pięć jest kompletnie nowych, zmieniają każde pomieszczenie w coś wyjątkowego i nadają nowoczesną, stylową atmosferę. Od klasycznego marmuru, do robiącego wrażenie kamienia aż po nowoczesną miedź – wineo 1500 stone XL przekonuje zawsze.

wineo 1500 stone XL klejony do podłoża, dzięki czemu jest bardziej stabilny. Poprzez maksymalną wysokość panela 2,5 mm nadaje się idealnie do prac budowlanych i remontów. Montaż podłogi jest wyjątkowo prosty: Rozprowadź klej równomiernie na podłożu, a potem rozłóż prawidłowo panele, nadaj ostatni szlif - gotowe

wineo 1500 stone XL w skrócie

  • osiem stylowych dekorów imitujących kamień
  • do przyklejenia do podłoża na klej
  • ekstremalnie wytrzymała i długotrwała
  • nie zawiera chloru, rozpuszczalników ani plastyfikatorów
Dekory podłóg PURLINE wineo 1500 stone XL 8 Wyniki
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 1500 stone XL
Carpet Concrete
wineo 1500 stone XL
Grey Marble
wineo 1500 stone XL
Just Concrete
wineo 1500 stone XL
Raw Industrial
wineo 1500 stone XL
Scivaro Slate
wineo 1500 stone XL
Timeless Travertine
wineo 1500 stone XL
Urban Copper
wineo 1500 stone XL
White Marble