PURLINE Bioboden | wineo 1500 wood ∞

Najlepsze dodatki dla dobrych interesów

Kiedy trzeba stanąć na wysokości zadania – wineo 1500 wood ∞ sprawia dobre wrażenie i przekonuje różnymi odcieniami od przytulnie ciepłych po stylowo zimne.  Wszechstronny.

Nowoczesne podłogi powinny być w stanie zaoferować wiele. Przede wszystkim w obszarach pomieszczeń publicznych ważny jest nadzwyczajny design, wytrzymałość i dobre właściwości układania.  wineo 1500  wood ∞ spełnia wszystkie te wymogi i oferuje coś szczególnego: długotrwałość. wineo 1500 wood ∞ jest wysokiej jakości poliuretanową wykładziną z najlepszych  składników. Bazę stanowi ecuran, wysokiej jakości materiał kompozytowy, który składa się głównie z olejów roślinnych tj. oleju rzepakowego oraz rycynowego i naturalnego komponentu jakim jest kreda. Tak skonstruowane wineo 1500 wood ∞ łączy zrównoważony rozwój z ekstremalną wytrzymałością a to wszystko Made in Germany.

Od chłodnego Halifax Oak, przez ciepły Cottage Oak, aż do ciemnego Missouri Oak – osiem wzorów, z czego cztery są kompletnie nowe, przekonują realistycznymi strukturami drewna i nadają pomieszczeniom odpowiednią atmosferę.  

Do powierzchni szczególnie dużych nadaje się wineo 1500 wood ∞ dostępny w rolce.  Dostarczany jest w standardowym formacie 20 x 2 m i jest łatwy w przycięciu przy pomocy nożyka hakowego. wineo 1500 wood ∞ nadaje się do optymalnego montażu z użyciem kleju na bazie włókien.   W ten sposób podłoga jest mocno połączona z podłożem i nie faluje się.   

wineo 1500 wood ∞ w skrócie

  • 8 stylowych wzorów drewnopodobnych
  • Wytrzymała i długotrwała
  • Bez dodatku chloru, rozpuszczalników i plastyfikatorów
Dekorübersicht wineo 1500 wood rolle 17 Wyniki
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 1500 wood
Cottage Oak
NOWY
wineo 1500 wood
Durban Oak Brown
NOWY
wineo 1500 wood
Durban Oak Taupe
wineo 1500 wood
Floating Wood Sand
wineo 1500 wood
Floating Wood Snow
wineo 1500 wood
Halifax Oak
NOWY
wineo 1500 wood
Halifax Oak Brown
NOWY
wineo 1500 wood
Halifax Oak Natural
1 2 3 Od 3
1 2 Od 3