Biopodłoga PURLINE| wineo 1500 wood XS

NAJLEPSZE DODATKI DLA KREATYWNYCH ROZWIĄZAŃ

wineo 1500 wood XS przekonuje klasycznymi wzorami drewna, dwa jednolite dekory uni i maksymalna możliwość kombinacji ułożenia. Puść wodzę fantazji i stwórz własną wymarzoną podłogę. Nowoczesne podłogi powinny być w stanie zaoferować wiele. W dzisiejszych czasach liczą się przede wszystkim nietypowe wzory, dobre właściwości układania podłogi oraz prawdziwy komfort. wineo 1500 wood XS spełnia wszystkie te wymagania i oferuje jeszcze coś wyjątkowego: prawdziwą długotrwałość. Gdyż wineo 1500 XS jest najwyższej jakości podłogą poliuretanową z najlepszych składników. Podstawę tworzy ecuran, wybitny materiał kompozytowy, w znacznej mierze z odnawialnego naturalnego surowca oraz wypełniacza, który składa się z oleju rzepakowego, oleju rycynowego oraz kredy. W ten sposób wineo 1500 wood XS łączy zrównoważony rozwój z ekstremalną wytrzymałością. A to wszystko Made in Germany.

Cztery różne wzory, od ciepłych przez nowoczesne aż do przytulnych, niedościgniona różnorodność kombinacji - wineo 1500 XS oferuje możliwość wyrażenia własnej kreatywności. Czy jest ułożona na posadzce, czy to w stylowym zamku lub w modnej jodełce, w dekorze Pure Black lub Island Oak Moon – jeśli możesz sobie to wyobrazić, to jest to możliwe z wineo 1500 XS.

wineo 1500 wood XS klejony do podłoża, dzięki czemu jest bardziej stabilny. Poprzez maksymalną wysokość panela 2,5 mm nadaje się idealnie do prac budowlanych i remontów. Montaż podłogi jest wyjątkowo prosty: Rozprowadź klej równomiernie na podłożu, a potem rozłóż prawidłowo panele, nadaj ostatni szlif – gotowe.

wineo 1500 wood XS w skrócie

  • dwa stylowe dekory imitujące drewno oraz dwa nowoczesne dekory uni w jednolitym kolorze
  • do przyklejenia do podłoża na klej
  • ekstremalnie wytrzymała oraz długotrwała
  • nie zawiera chloru, rozpuszczalników ani plastyfikatorów
Dekory podłóg PURLINE wineo 1500 wood XS 4 Wyniki
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 1500 wood XS
Garden Oak
wineo 1500 wood XS
Island Oak Moon
wineo 1500 wood XS
Pure Black
wineo 1500 chip
Pure White