wineo 500

Nowoczesne i ponadczasowo piękne – wineo 500 fascynuje 25 idealnie harmonijnymi dekorami dębowymi w najlepszej jakości, w pięciu charakterystycznych rodzajach, od spokojnych do rustykalnych, oraz różnorodnymi kolorami od jasnych po ciemne.  


Dzięki dwa formatom, z ujmującą V4-fugą i praktyczną płytą Aqua-Stop otrzymujecie idealny efekt w każdym pomieszczeniu. wineo 500 jest w klasie użytkowej 33 dzięki swojej szczególnie wytrzymałej powierzchni. Idealnie przemyślany system wzorów, jakości i wydajności. Po prostu prawdziwy dąb. 

 

 • Wysoka jakość
 • Mocne właściwości produktu
 • Kreatywne wzory
 • Niemieckie rzemiosło

ZAWSZE PROSTO

Zatroszczyliśmy się, aby wyjątkowo ułatwić wybór właściwej podłogi. Nasz rezultat: Najprostszy sposób wyboru podłogi. Zredukowaliśmy znacząco wybór części dekorów i umieściliśmy je w przejrzysty sposób w tabeli według rustykalności oraz barw. Dzięki temu szybko znajdziesz wymarzoną podłogę. Szczególnie praktyczne: gdy najedziesz myszką na wybrany dekor, zobaczysz realną wizualizację podłogi w pomieszczeniu i tak oto otrzymasz pierwsze właściwe wrażenie, w jaki sposób mogłaby się ona prezentować. Wystarczy click, aby powiększyć widok.

wineo Floor Viewer See your favourit floor in your own room

Zrób zdjęcie!

Następnie wczytaj zdjęcie, natychmiast otrzymasz wizualizację wybranej podłogi w pomieszczeniu!

Wypróbuj już teraz Floorviewer!

 

SIMPLY EXCELLENT LAMINATE

Tak jak wineo 500, wszystkie nasze kolekcje podłóg laminowanych są doskonałe. Ich grubość i praktyczny system montażu podłogi na click sprawia, że są optymalne przy remontach i dzięki różnorodnym klasom użytkowym mogą zostać zastosowane w pomieszczeniach prywatnych i publicznych. Ponadto przekonują szerokim wyborem formatów, wzorów oraz wyjątkowym stosunkiem ceny do jakości. Poznaj cały świat wysokiej jakości podłogi laminowanej. Od pomysłodawcy. Do lidera w dziedzinie technologii.

Zalety laminatów w skrócie

 • Łatwa w montażu
 • Do zastosowania w każdym pomieszczeniu
 • Wzory dla każdego gustu
 • Różnorodne formaty
 • Wyróżniający stosunek ceny do jakości

 

wineo Zubehör Ansprechpartner Bodenprofis Anwendungstechnik

IDEALNE DODATKI

Podłoga będzie doskonała wyłącznie z odpowiednimi dodatkami. Dlatego też do wszystkich propozycji podłogowych wineo dopasowane są właściwe akcesoria. Do każdego obszaru zastosowania i do każdego wzoru.  Zawsze najwyższej jakości. Zawsze dopasowana do Waszych potrzeb. 

 • Maty podkładowe

  soundPROTECT

  Mata soundPROTECT jest idealną matą do podłóg z ogrzewaniem podłogowym. Gwarantuje najwyższą redukcję dźwięków i kroków, a także może być opcjonalnie wyposażona w praktyczną  folię paroizolacyjną. Podłogom montowanym na click nadaje stabilności i jest wytrzymała

  Unterlagsmaterial Trittschalldämmung Unterlagsmatte soundSTOP Rolle

  soundSTOP

  Cicho jest dobre, ciszej jest lepiej. Dlatego też do wszystkich podłóg laminowanych z naszą nową matą soundSTOP dostępna jest odpowiednia folia paroizolacyjna. Dzięki samoprzylepnej górnej stronie i  przylegającej stronie dolnej, jest ona szczególnie łatwa w montażu.

 • Listwy przypodłogowe

  Listwy i profile zakończeniowe

  Dopiero z idealnym wykończeniem ściany, podłoga jest perfekcyjna. Gdyż nie tylko ukrywa nieładne kable, lecz także troszczy się o zamkniętą powierzchnię, którą da się dobrze czyścić, chroni również ściany przed zanieczyszczeniami i obiciami.  Z listwami przypodłogowymi wineo  jesteście po pewnej stronie. Czy to w kolorze podłogi czy też w kolorze białym – z pasującą listwą nadajecie podłodze odpowiednie wykończenie. 

  Fussleisten wineo Hamburger Leiste weiß
 • Profile aluminiowe

  Profil dylatacyjny i zakończeniowy

  Właśnie pomiędzy różnej wysokości podłogami i przejściami podczas montażu tworzą się nieładne szczeliny.  To może nie tylko spowodować ryzyko wypadku, tutaj w szczególności zbiera się lekki brud i inne osady. Aby to nie miało miejsca, należy  w takich obszarach zastosować profile aluminiowe. Dbają one o płynne przejście i odpowiednią ochronę podłogi. Najlepsze rozwiązanie: profile zakończeniowe i dylatacyjne w naszym asortymencie. Dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: stali szlachetnej, kolorze srebrnym i miedzianym, wkomponują się optymalnie w każdy dekor podłogi. A ponieważ są one szczególnie stabilne, wytrzymałe i łatwe w montażu, są idealnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć szybko najlepszy rezultat.   

  wineo Zubehörartikel Übergangsprofil zwischen der Tür
DO WYSZUKIWARKI PARTNERÓW HANDLOWYCH

Partnerzy handlowi w okolicy

Chcielibyście Państwo  uzyskać poradę? Żaden problem – z naszą wyszukiwarką partnerów handlowych znajdziecie Państwo w swojej okolicy wszystkich partnerów, z którymi możecie umówić się bezpośrednio na poradę techniczną.