wineo 500

Nowoczesne i ponadczasowo piękne – wineo 500 fascynuje 25 idealnie harmonijnymi dekorami dębowymi w najlepszej jakości, w pięciu charakterystycznych rodzajach, od spokojnych do rustykalnych, oraz różnorodnymi kolorami od jasnych po ciemne.  


Dzięki dwa formatom, z ujmującą V4-fugą i praktyczną płytą Aqua-Stop otrzymujecie idealny efekt w każdym pomieszczeniu. wineo 500 jest w klasie użytkowej 33 dzięki swojej szczególnie wytrzymałej powierzchni. Idealnie przemyślany system wzorów, jakości i wydajności. Po prostu prawdziwy dąb. 

 

 • Wysoka jakość
 • Mocne właściwości produktu
 • Kreatywne wzory
 • Niemieckie rzemiosło

ZAWSZE PROSTO

Zatroszczyliśmy się, aby wyjątkowo ułatwić wybór właściwej podłogi. Nasz rezultat: Najprostszy sposób wyboru podłogi. Zredukowaliśmy znacząco wybór części dekorów i umieściliśmy je w przejrzysty sposób w tabeli według rustykalności oraz barw. Dzięki temu szybko znajdziesz wymarzoną podłogę. Szczególnie praktyczne: gdy najedziesz myszką na wybrany dekor, zobaczysz realną wizualizację podłogi w pomieszczeniu i tak oto otrzymasz pierwsze właściwe wrażenie, w jaki sposób mogłaby się ona prezentować. Wystarczy click, aby powiększyć widok.

wineo Floor Viewer Fußboden vergleiche Auswahl

Zrób zdjęcie!

Następnie wczytaj zdjęcie, natychmiast otrzymasz wizualizację wybranej podłogi w pomieszczeniu!

Wypróbuj już teraz Floorviewer!

 

SIMPLY EXCELLENT LAMINATE

Tak jak wineo 500, wszystkie nasze kolekcje podłóg laminowanych są doskonałe. Ich grubość i praktyczny system montażu podłogi na click sprawia, że są optymalne przy remontach i dzięki różnorodnym klasom użytkowym mogą zostać zastosowane w pomieszczeniach prywatnych i publicznych. Ponadto przekonują szerokim wyborem formatów, wzorów oraz wyjątkowym stosunkiem ceny do jakości. Poznaj cały świat wysokiej jakości podłogi laminowanej. Od pomysłodawcy. Do lidera w dziedzinie technologii.

Zalety laminatów w skrócie

 • Łatwa w montażu
 • Do zastosowania w każdym pomieszczeniu
 • Wzory dla każdego gustu
 • Różnorodne formaty
 • Wyróżniający stosunek ceny do jakości

 

wineo Zubehör Ansprechpartner Bodenprofis Anwendungstechnik

IDEALNE DODATKI

Podłoga będzie doskonała wyłącznie z odpowiednimi dodatkami. Dlatego też do wszystkich propozycji podłogowych wineo dopasowane są właściwe akcesoria. Do każdego obszaru zastosowania i do każdego wzoru.  Zawsze najwyższej jakości. Zawsze dopasowana do Waszych potrzeb. 

 • Maty podkładowe

  soundPROTECT

  Mata soundPROTECT jest idealną matą do podłóg z ogrzewaniem podłogowym. Gwarantuje najwyższą redukcję dźwięków i kroków, a także może być opcjonalnie wyposażona w praktyczną  folię paroizolacyjną. Podłogom montowanym na click nadaje stabilności i jest wytrzymała

  Unterlagsmaterial Trittschalldämmung Unterlagsmatte soundSTOP Rolle

  soundSTOP

  Cicho jest dobre, ciszej jest lepiej. Dlatego też do wszystkich podłóg laminowanych z naszą nową matą soundSTOP dostępna jest odpowiednia folia paroizolacyjna. Dzięki samoprzylepnej górnej stronie i  przylegającej stronie dolnej, jest ona szczególnie łatwa w montażu.

 • Listwy przypodłogowe

  Listwy i profile zakończeniowe

  Dopiero z idealnym wykończeniem ściany, podłoga jest perfekcyjna. Gdyż nie tylko ukrywa nieładne kable, lecz także troszczy się o zamkniętą powierzchnię, którą da się dobrze czyścić, chroni również ściany przed zanieczyszczeniami i obiciami.  Z listwami przypodłogowymi wineo  jesteście po pewnej stronie. Czy to w kolorze podłogi czy też w kolorze białym – z pasującą listwą nadajecie podłodze odpowiednie wykończenie. 

  Fussleisten wineo Hamburger Leiste weiß
 • Profile aluminiowe

  Profil dylatacyjny i zakończeniowy

  Właśnie pomiędzy różnej wysokości podłogami i przejściami podczas montażu tworzą się nieładne szczeliny.  To może nie tylko spowodować ryzyko wypadku, tutaj w szczególności zbiera się lekki brud i inne osady. Aby to nie miało miejsca, należy  w takich obszarach zastosować profile aluminiowe. Dbają one o płynne przejście i odpowiednią ochronę podłogi. Najlepsze rozwiązanie: profile zakończeniowe i dylatacyjne w naszym asortymencie. Dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: stali szlachetnej, kolorze srebrnym i miedzianym, wkomponują się optymalnie w każdy dekor podłogi. A ponieważ są one szczególnie stabilne, wytrzymałe i łatwe w montażu, są idealnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć szybko najlepszy rezultat.   

  wineo Zubehörartikel Übergangsprofil zwischen der Tür
DO WYSZUKIWARKI PARTNERÓW HANDLOWYCH

Partnerzy handlowi w okolicy

Chcielibyście Państwo  uzyskać poradę? Żaden problem – z naszą wyszukiwarką partnerów handlowych znajdziecie Państwo w swojej okolicy wszystkich partnerów, z którymi możecie umówić się bezpośrednio na poradę techniczną.