wineo Laminatboden Wohnbereich

Gdzie stosować panele laminowane

Zastosowanie podłogi laminowanej

Podłogi laminowane wineo można stosować w niemal wszystkich rodzajach pomieszczeń. Wymagania w stosunku do podłoża nie są przy tym wygórowane, dlatego panele laminowane wineo można ułożyć na niemal każdej powierzchni, nawet wtedy, gdy jest ona nieco nierówna. Demontaż podłogi laminowanej jest równie łatwy, jak jej układanie. W razie potrzeby podłogę można ponownie ułożyć.

POMIESZCZENIA MIESZKALNE

wineo Laminatboden Eiche grau im gemütlichen Wohnzimmer

Podłogi laminowane wineo to idealne rozwiązanie zwłaszcza do mieszkań przeznaczonych pod wynajem. Układanie podłogi odbywa się szybko i czysto. Chroni ona podłoże i w okamgnieniu zapewnia przytulną atmosferę w pomieszczeniu. Na podłodze nie pozostają żadne ślady po przesuwaniu mebli, np. w sytuacji, gdy zmienia się najemca. W razie przeprowadzki można po prostu zdemontować swoją ulubioną podłogę i zabrać ją ze sobą.

POMIESZCZENIA WILGOTNE

Panele w dekorze dąb w kuchni

Także w kuchni lub łazience nie trzeba rezygnować z przyjemnej w wyglądzie drewnianej podłogi. Podłogi laminowane wineo mają zabezpieczoną przed pęcznieniem płytę nośną z zaimpregnowanymi krawędziami . Do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności zalecamy nasze podłogi wineo 500 lub wineo 550 z płytą nośną Aqua-Protect®.

POMIESZCZENIA W OBIEKTACH GASTRONOMICZNYCH

wineo Laminatboden in der Gastronomie

Duża liczba klientów to życzenie każdej osoby działającej w branży gastronomicznej. Wiążą się z tym jednak wysokie wymagania w stosunku do zastosowanej w lokalu podłogi. Nie stanowi to jednak problemu w przypadku podłóg laminowanych wineo, ponieważ w strefach natężonej komunikacji nie ulegają zużyciu. Dzięki temu podłoga przez długi czas wygląda jak nowa.

ZASTOSOWANIE W POMIESZCZENIACH HANDLOWYCH

wineo Laminatboden  Holzoptik braun im Einzelhandel

W sklepach, czyli w obiektach, które wystawione są na intensywne użytkowanie przez dużą liczbę przebywających w nich osób, idealnie sprawdzą się wysoce wytrzymałe podłogi laminowane wineo. A gdy nadchodzi czas na zmianę wystroju w pomieszczeniu, podłogę można szybko wymienić.

Zastosowanie podłóg na stoiskach targowych

wineo Laminatboden schwarz glänzend auf einer Messe

W przypadku zastosowania podłóg w halach wystawowych podczas targów należy liczyć się z tym, że podłoże nie zawsze jest idealne. Przy tym podłogę należy szybko ułożyć, a następnie znowu zdemontować. Dzięki swoim właściwościom związanym z wytrzymałością i odpornością podłoga laminowana wineo bez trudu spełnia te wymogi.