Inne akcesoria

Akcesoria | Zestaw zaczepów montażowych do listew przypodłogowych

wineo Kunststoffclips inkl. Schrauben, Dübeln und Schablone | 50 Clip/Set | 100 Set/Karton | für ca. 20 lfm. wineo Fußleisten
Nr artykułu: FCLIPK
Zaczep montażowy do listwy przypodłogowej wineo-Clip Do szybkiego i nieskomplikowanego...węcej
Informacje o produkcie "Akcesoria | Zestaw zaczepów montażowych do listew przypodłogowych"

Zaczep montażowy do listwy przypodłogowej wineo-Clip

Do szybkiego i nieskomplikowanego montażu listew przypodłogowych wineo polecamy system mocowania Clip. Umożliwia niewidoczne prowadzenie kabli i jest łatwy do demontażu, jeśli chcesz tapetować lub malować. Umieszczamy Clipholder na ścianie i zaznaczamy punkty wiercenia markerem na ścianie. Odległość między punktami otworów można znaleźć w instrukcji na kartonie Clip. Odległości między punktami wiercenia nie powinny być zbyt duże, aby paski zaczepu nie poluzowały się, lecz leżały płasko na ścianie na całej długości.

Następnie należy wywiercić otwory i przykręcić uchwyt Clip do ściany za pomocą dostarczonych kołków i wkrętów. Przed zamontowaniem listwy przypodłogowej do uchwytu Clip od góry, należy umiejętnie położyć kable w pomieszczeniu wykorzystując w tym celu kanał kablowy znajdujący się z tyłu listwy przypodłogowej. Kable nie powinny być zbyt grube, w przeciwnym razie nie będzie można zamontować listwy przypodłogowej do uchwytu Clip, co może spowodować powstanie szczeliny między listwą przypodłogową a podłogą. Po odpowiednim ułożeniu kabli wystarczy zamontować listwę przypodłogową na zaczep montażowy, tak aby dolna krawędź listwy przylegała do podłogi.

Zawartość opakowania: 50 sztuk

Wystarczy do montażu około 20 mb listwy przypodłogowej