Panele podłogowe marki wineo

Panele podłogowe

Nowoczesne panele na podłogę

Nowoczesne panele podłogowe do budowy modnych i trwałych podłóg do wszystkich rodzajów pomieszczeń. Poznaj markowe panele do długotrwałej eksploatacji. Panele laminowane | Panele winylowe

Producent paneli podłogowych prezentuje

Nowoczesne panele podłogowe

Chcieliśmy Państwa poinformować że oferta paneli podłogowych Wineo powiększyła się o nową kolekcję paneli laminowanych Rock'n'go oraz kolekcję podłóg winylowych Wineo 400.

Kolekcja paneli laminowanych Rock’n’go to niebanalne dekory, wysoki poziom wyciszenia, technologia montażu Install Ready i wiele więcej, co sprawia , że podłoga z paneli laminowanych Rock’n’go może być stosowana w pomieszczeniach mieszkalnych oraz w przestrzeniach publicznych.

Kolekcja paneli winylowych wineo 400 to bogactwo dekorów drewna i kamienia, różnorodność formatów i struktur pozwalająca tworzyć podłogi dostosowane do różnorodnych aranżacji wnętrz. Poza walorami estetycznymi panele wineo 400 posiadają sprawdzone technologie montażu na klej, w systemie bezklejowym connect oraz w wersji Multilayer.

Twoja podłoga będzie tak trwała jak panele, które zastosujesz

wineo | Markowe panele podłogowe

O panelach podłogowych

Panele podłogowe wineo, to uniwersalny materiał wykończeniowy podłogi. Nowoczesne panele laminowane i panele winylowe we wszystkich klasach ścieralności i użyteczności oraz różne technologie montażu paneli podłogowych pozwalają stworzyć wytrzymałą i elegancką podłogę do każdego rodzaju pomieszczeń i stylu wnętrza.

wineo Laminatboden Holzoptik hellbraun im Eingangsbereich mit Eichenwald im Hintergrund

Wymagania podłogi w kuchni

Oferta paneli podłogowych

W naszej ofercie są panele podłogowe w dekorach drewna, kamienia, o jednolitych powierzchniach kolorystycznych oraz niebanalnych wzorach mozaiki. Panele dostępne są w różnych szerokościach i długościach.

wineo Bodenbelag im Badezimmer mit Kindern in der Badewanne

Wymagania podłogi w łazience

Łazienka to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na to, że w niej możemy się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, ale też z powodu warunków jakie w niej panują. Dlatego odpowiedni wybór podłogi do łazienki jest tak ważny.

Podłoga w łazience poza walorami estetycznymi musi spełniać kilka podstawowych warunków, musi być ciepła i przyjemna w dotyku, ale przede wszystkim musi być odporna na zachlapania i dużą wilgotność powietrza.

Z tego względu coraz częściej zimne płytki zastępujemy panelami winylowymi lub laminowanymi, które dzięki specjalnej konstrukcji świetnie sprawdzą się w każdej łazience.

Naprawa paneli podłogowych

Nawet najbardziej uważnym osobom może przytrafić się, że upuszczą coś na podłogę. Choć panele wineo cechuje duża odporność na zarysowania i uderzenia, to podczas upadku ciężkiego i twardego przedmiotu panele mogą ulec uszkodzeniu. Mogą powstać zarysowania lub wgniecenia, których będziemy chcieli się pozbyć.

Jak naprawić panele podłogowe

Film "Jak naprawić panele podłogowe" przedstawia prawidłowy sposób usunięcia uszkodzenia mechanicznego na podłodze wineo. Tą metodą naprawiamy panele laminowane oraz winylowe.

W razie pytań technicznych prosimy o kontakt z naszymi partnerami handlowymi, których można znaleźć pod adresem:

www.wineo-polska.pl/partnerzy-handlowi

 

W przypadku pytań lub uwag prosimy o kontakt mailowy na adres biuro(at)wineo-polska.pl

Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 500 XXL V4
Strong Oak Grey
wineo 500 XXL V4
Smooth Oak Beige
wineo 500 XXL V4
Smooth Oak White
wineo 300 medium NR
London Oak
wineo 300 medium NR
Sun Oak
wineo 300 medium NR
Moon Oak
wineo 300 medium NR
Traditional Oak Brown
wineo 600 stone XL
#BrooklynFactory
wineo 600 stone XL
#SoHoFactory
wineo 600 stone XL
#NewtownFactory
wineo 600 stone XL
#ChelseaFactory
wineo 600 stone XL
#CamdenFactory
1 2 3 ... 27 Od 27
1 2 Od 27