Biopodłoga PURLINE | wineo 1500 stone XL

Klasyczny marmur, nowoczesna miedź albo różne wzory industrialne – wineo 1500 stone XL zapewni o autentyczny wygląd w formacie 1000 x 5000 mm.    

Nowoczesne podłogi muszą wiele umieć i jeszcze więcej oferować. W obiektach użyteczności publicznej i w pomieszczeniach mieszkalnych coraz bardziej cenione jest dobre wzornictwo, wygodny sposób montażu i przytulna atmosfera. wineo 1500 stone XL spełnia wszystkie te wymagania i dodatkowo oferuje coś wyjątkowego: prawdziwą ekologiczność. Seria wineo 1500 stone XL to wysokiej jakości podłoga poliuretanowa z najlepszych tworzyw. Podstawę stanowi tutaj ecuran, wyjątkowo trwały kompozyt składający się głównie z surowców odnawialnych oraz naturalnych wypełniaczy, jak olej rzepakowy i rycynowy oraz kreda. W ten sposób seria wineo 1500 stone XL łączy w sobie trwałość z wyjątkową wytrzymałością. Na dodatek jest to produkt Made in Germany.

Nowoczesna subtelna struktura czy też naturalna struktura łupkowa – osiem wzorów serii wineo 1500 stone XL, wśród których pięć to całkowite nowości, nada każdemu wnętrzu wyjątkowy charakter oraz stworzy nowoczesną, stylową atmosferę. Stwórz całkiem nowe doznania i wrażenia. Od klasycznego marmuru, poprzez charakterystyczny łupek aż po nowoczesną miedź – wineo 1500 stone XL zawsze zachwyca.

Podłoga wineo 1500 stone XL do klejenia jest na stałe połączona z podłożem i nie przemieszcza się. Dzięki grubości 2,5 mm wariant ten doskonale nadaje się do prac remontowych i renowacyjnych. Jego układanie jest bardzo proste: należy rozprowadzić równomiernie klej na podłożu, precyzyjnie położyć płytki na podłodze i przyjrzeć się, czy wszystko pasuje — gotowe.

  • Osiem stylowych dekorów kamienia
  • Przyklejana do podłoża
  • Wyjątkowo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu
  • Neutralna zapachowo i bezpieczna dla zdrowia 
  • Bez zawartości chloru, rozpuszczalników i plastyfikatorów
  • Cicha, miękka, ciepła w dotyku, a przy tym przyjazna dla stawów
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 1500 stone XL
Carpet Concrete
wineo 1500 stone XL
Grey Marble
wineo 1500 stone XL
Just Concrete
wineo 1500 stone XL
Raw Industrial
wineo 1500 stone XL
Scivaro Slate
wineo 1500 stone XL
Timeless Travertine
wineo 1500 stone XL
Urban Copper
wineo 1500 stone XL
White Marble