Designboden Vinylboden Vinyl Holz Fischgrätmuster Model Stuhl

wineo 800

Zainspirowani światowymi trendami prezentujemy nową kolekcję podłóg wineo 800 z atrakcyjnymi dekorami w optyce drewna i kamienia oraz unikalnymi panelami o wzorze płytek w różnych formatach. Kolekcję uzupełniają dodatkowo dekoracyjne elementy craft takie jak mozaiki czy smukłe deski.

STYLOWO.

ZAINSPIROWANY.

Gdzie znajdziemy inspirację? Gdzie ukaże się duch epoki? Nasi projektancji odbyli podróż do modnych metropolii i wytropili najnowsze trendy – aby wykreować wyjątkowe kolekcje, które przede wszystkim charakteryzują się jednym: pewnością stylu.

Czy zainspirowane ciepłem natury czy zimnymi betonowymi fasadami fascynujących miast  - podłoga winylowa wineo nadaje każdemu pomieszczeniu jedyną w swoim rodzaju magię.  Nie tylko dla domu, przekonuje także w obiektach użyteczności publicznej poprzez wzory i funktjonalność.    

Opracowane z łowcami talentów, wineo 800 przekonuje nowymi inspiracjami. Kolekcja oferuje 42 innowacyjne wzory na klej  i click łącznie w 8 różnorodnych formatach.  

wineo 800 ze swoją warstwą użytkową 0,55 mm jest wariantem premium w dziedzinie podłóg winylowych, a tym samym nadaje się idealnie do dużych obiektów i wymagających pomieszczeń mieszkalnych. 

STYLOWO.

TWORZYĆ EFEKT.

Panele wineo 800

Przykładowe wzory układania paneli

wineo Designboden Verlegekombinationen Muster Vierecke Schwarz Weiß
wineo Designboden Verlegekombinationen Muster Vintage integriert

Zobacz wzory układania paneli wineo 800

Zobacz kombinacje wzorów
Dekory kolekcji wineo 800 42 Wyniki
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 800 stone XL
Art Concrete
wineo 800 wood
Balearic Wild Oak
wineo 800 stone XL
Calm Concrete
wineo 800 wood XL
Clay Calm Oak
wineo 800 stone XL
Copper Slate
wineo 800 wood XL
Corn Rustic Oak
wineo 800 wood
Crete Vibrant Oak
1 2 Od 6