Biopodloga PURLINE| wineo 1500 wood XS

Seria wineo 1500 wood XS zachwyca dwoma klasycznymi dekorami drewna, dwoma jednokolorowymi wzorami oraz mnóstwem możliwości tworzenia kombinacji i układania. Kolekcja umożliwia nieograniczoną kreatywność i tworzenie indywidualnych rozwiązań.

Nowoczesne podłogi muszą wiele umieć i jeszcze więcej oferować. Obecnie coraz bardziej cenione jest dobre wzornictwo, wygodny sposób montażu i przytulna atmosfera. wineo 1500 wood L spełnia wszystkie te wymagania i dodatkowo oferuje coś wyjątkowego: prawdziwą ekologiczność. Seria wineo 1500 wood L to wysokiej jakości podłoga poliuretanowa z najlepszych tworzyw. Podstawę stanowi tutaj ecuran, wyjątkowo trwały kompozyt składający się głównie z surowców odnawialnych oraz naturalnych wypełniaczy, jak olej rzepakowy i rycynowy oraz kreda. W ten sposób seria wineo 1500 wood L łączy w sobie trwałość z wyjątkową wytrzymałością. Na dodatek jest to produkt Made in Germany.

Cztery wzory: od ciepłego, poprzez przytulny aż po nowoczesny oraz nieograniczone możliwości kombinacji – wineo 1500 XS pobudza kreatywność. Ułożenie z przesunięciem, styl rustykalny czy też klasyczny wzór w jodełkę, Pure Black czy Island Oak Moon – wineo 1500 XS umożliwi każdą aranżację, jaką podpowiada wyobraźnia.    

Seria wineo 1500 wood L do klejenia jest trwale połączona z podłożem  i nie przemieszcza się. Dzięki grubości 2,5 mm wariant ten doskonale nadaje się do prac remontowych i renowacyjnych. Jego układanie jest bardzo proste: należy rozprowadzić równomiernie klej na podłożu, precyzyjnie położyć panele i przyjrzeć się, czy wszystko pasuje — gotowe.

  • Dwa stylowe dekory drewniane oraz dwa nowoczesne dekory jednokolorowe
  • Przyklejana do podłoża
  • Wyjątkowo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu
  • Neutralna zapachowo i bezpieczna dla zdrowia 
  • Bez zawartości chloru, rozpuszczalników i plastyfikatorów
  • Cicha, miękka, ciepła w dotyku, a przy tym przyjazna dla stawów
Zamknij filtry
Brak wyników dla wybranego filtra!
wineo 1500 wood XS
Garden Oak
wineo 1500 wood XS
Island Oak Moon
wineo 1500 wood XS
Pure Black
wineo 1500 wood XS
Pure White