wineo Bodenbelag Verlegearten Erklärung

Na klej czy na click?

Podłoga PURLINE do montażu na click

Innowacyjna, zrównoważony podłoga PURLINE do samodzielnego montażu – podobnie jak w przypadku podłogi winylowej wineo wyróżnia ją szybkie i łatwe układanie dzięki technologii łączenia Connect. Bez nieprzyjemnego zapachu kleju, brudnych rąk i konieczności czasochłonnego przygotowywania podłoża – do montażu wystarczy jedynie nożyk i biały młotek gumowy. Po zamontowaniu podłoga PURLINE od razu nadaje się do użytkowania.

Podłoga PURLINE do klejenia

Panele wineo PURLINE do klejenia spełniają najwyższe wymagania w zakresie funkcjonalności i trwałości w pomieszczeniach bardzo intensywnie użytkowanych. Trwałe połączenie z podłożem poprzez klejenie chroni przed powstawaniem uskoków i sprawia, że podłoga wytrzymuje maksymalne obciążenia. Najlepszym wyborem do dużych powierzchni jest podłoga PURLINE w rolkach dostępna w formacie standardowym – o szerokości 2 m i długości 20 m. Niewielka wysokość montażowa wynosząca maks. 2,5 mm sprawia, iż podłoga stanowi idealne rozwiązanie w przypadku remontów i modernizacji.

Podłogę PURLINE wyróżnia nieskomplikowany montaż - wystarczy nanieść klej na podłoże, następnie przykleić panele na całej powierzchni i docisnąć je do podłoża. Do wykonania niezbędnych nacięć wystarczy jedynie nożyk hakowy.

Uwaga: Należy zawsze przestrzegać instrukcji montażu. Dostarczone paczki podłogi należy płasko ułożyć na czystym, suchym i równym podłożu. Przed planowanym montażem podłoga PURLINE powinna zostać poddana aklimatyzacji przez co najmniej 24-godzinny w pomieszczeniu, w którym zostanie ułożona przy temperaturze >18°C.