Profil schodowy

Dobieramy profil schodowy do paneli

Profil schodowy typ-A

Profil schodowy A jest pojedynczo wygiętym wariantem, który od frontowej strony nie jest wykończony łączeniem typu Fold-Down i tworzy proste zakończenie. Jest antypoślizgowy, dzięki powierzchni w klasie R9, wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.

Profil schodowy Typ-C-9-mm

Profil schodowy Typ-C-9-mm

Profil schodowy C jest podwójnie wygiętym wariantem dla wykładzin podłogowych od 9 mm, który od frontowej strony nie jest wykończony łączeniem typu Fold-Down i tworzy proste zakończenie. Jest antypoślizgowy, dzięki powierzchni w klasie R9, wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.

Profil schodowy typ-B

Profil schodowy B jest pojedynczo wygiętym wariantem, który od frontowej i tylnej strony dysponuje łączeniem typu Fold-Down. Dzięki temu podczas dalszego układania mogą być budowane kolejne stopnie. Jest antypoślizgowy, dzięki powierzchni w klasie R9, wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.

Profil schodowy typ-B

Profile schodowe muszą spełniać rygorystyczne kryteria odporności na uszkodzenia mechaniczne

wineo® | Markowe profile schodowe

Profil schodowy Typ-A-C-5-mm

Profil schodowy Typ-A-C-5-mm

Profil schodowy C jest podwójnie wygiętym wariantem dla wykładzin podłogowych do 5 mm, który od frontowej strony nie jest wykończony łączeniem typu Fold-Down i tworzy proste zakończenie. Jest antypoślizgowy, dzięki powierzchni w klasie R9, wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.